top of page

Masaj salonu bölümlerimiz

Masaj salonu bölümlerimizde ıslak kullanım alanı olarak kullanabileceğiniz Hamam, terleyerek vücudunuzdan atabileceğiniz sauna ve buhar odamız mevcuttur.

Hamam

Hamam, son derece rahatlatıcı ve cilt için iyi olsa da, hamam tedavilerinde termal sular yerine sıcak buhar kullanılarak derin ve canlandırıcı bir temizlik sağlanır.

Birçok hamam tedavisi ayrıca cildi besleyici  özellikleriyle bilinen E vitamini açısından zengin, zeytin bazlı sabun kullanır. Ek olarak, bazı tedaviler, toksinleri ve kirleri vücuttan etkili ve güvenli bir şekilde uzaklaştıran ve gözenekleri sıkılaştıran antibakteriyel bir mineral olan rhassoul kili içerebilir.

01-min.jpg
02-min.jpg

Sauna

Saunalar,  tasarım ve boyut/kapasite için birçok farklı seçeneğe sahip, tedavi edici, ısıtmalı, kapalı, ahşap kaplı bir odadır. Saunada üretilen yoğun ısı, detoksifiye edici terlemeyi, ağrı ve sızılardan kurtulmayı ve derin bir rahatlamayı teşvik eder. Ve bunlar, saunaların sağladığı faydaların sadece bir kısmı.

Buhar Odası

Buhar odaları saunalara benzer. Her ikisi de sizi küçük, ısıtmalı bir odada oturmaya teşvik eder ve her ikisi de sağlığınızın fayda sağlayacağını iddia eder. En büyük fark, sağladıkları ısı türündedir. Sauna, genellikle sıcak kayalardan veya kapalı bir ocaktan gelen kuru ısı kullanır. Buhar odaları, kaynar su ile doldurulmuş bir jeneratör tarafından ısıtılır.

Sauna kaslarınızı gevşetmeye ve gevşetmeye yardımcı olsa da, bir buhar odasının sağlığa sağladığı aynı faydaları sağlamayacaktır. Buhar odasının benzersiz sağlık yararlarının anahtarı nemdir.

bottom of page