top of page
  • Antalya Masaj Salonu Kristal

Kadın erkek karışık hamam

Güncelleme tarihi: 17 Mar


Kadın erkek karışık hamam

1 milyondan fazla müşteriye hizmet veren ve spa alanında 10 seneyi aşkın tecrübemizle, müşterilerimizin tümüne mükemmel bir otantik ortamda Thai masajı sunma görevimizi sağlıyoruz. Müşterilerimizi istirahat'in doruğuna taşıyacağına güvendiğimiz 3 esas tecrübemizi daima ilerletmek için çalışıyoruz. Bizi Antalya'nın en iyi spa'sı yapan asıl bu değerlerdir..

Başta Konyaaltı olmak üzere merkezden, laradan, döşemealtından, güllük'ten ve yüzüncüyıl'dan salonumuza çok rahat ulaşabilirsiniz. Bu bölgelerde ikamet ediyorsanız en yakınımızda olabilirsiniz.

Merkezimizi tercih etmeniz için çok nedenimiz var. Antalya'nın en güvenilr, hijyenik, nezih, uygun ücretli, herkese tavsiye edebileceğiniz ve en yakın arkadaşlarınızda da gelebileceğiniz bir mekan olmamız ve lüks odalarımızda masaj hizmeti vermemiz başlıca sebeplerimizdendir. merkezimizde sauna , buhar ve hamamımızdan faydalanabilir, kese köpük uygulamanızı yaptırabilirsiniz. Profesyonel ve güler yüzlü masözlerimizle sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız. salonumuza ziyaretinizi bekler, bir çay ikramında bulunmak isteriz.

Müşterilerimizin spa tecrübesini denemelerini istiyoruz, bu sebeple merkezimizin eşsiz iç ve dış tasarıma sahip. Uygun fiyatlı çeşitleriyle siz değerli misafirlerimizi kalite onaylı salonumuza bekleriz...

Masaj fırsatlarından yararlanmak için 0552 202 2933 hemen arayabilir, 23:30`a kadar randevu alabilirsiniz.


Kese köpük yaklaşık 1 saat masaj kampanyamızdan yararlanmak için daha ne bekliyorsunuz.. Güler yüzlü personellerimiz ile sizleri Merkezimize bekliyoruz. Hamam ücretlerini ve masaj çeşitleri hakkında bilgi almak için hemen arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


2023 güncel masaj fiyatları için tıklayın..>>


Rezervasyon : +90552 202 2933

Web : www.antalyamasajspa.net

Konum : Arapsuyu 88 Konyaaltı/Antalya
57 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page