top of page
  • Antalya Masaj Salonu Kristal

Antalya Masaj salonu tavsiyesi

Güncelleme tarihi: 11 Mar


Antalya Masaj salonu tavsiyesi

Klasik Masaj


​"Klasik masaj" terimi, cilt, daha derin doku ve kaslar üzerinde mekanik, çoğunlukla manuel bir etki anlamına gelir. Klasik masaj esas olarak kas-iskelet sistemi hastalıklarının önlenmesi ve tedavisi için kullanılır, ancak aynı zamanda sağlıklı yaşam tedavisi olarak da kullanılabilir. Kısmi ve tam vücut tedavisi olarak sunulmaktadır gerginlik veya kas ağrısı gibi kas-iskelet sistemi şikayetlerine yardımcı olur. Ancak masaj tedavisi migren, baş ağrısı, psikolojik gerginlik, huzursuzluk ve stres için de oldukça popülerdir. Klasik masaj, psikosomatik denilen rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılır.
Medikal Masaj


Tıbbi masaj terapisi, bir sağlık hizmeti sağlayıcısının genel tedavi planının bir parçası olarak gerçekleştirilir, bu nedenle masaj terapisi tipik olarak belirli bir tıbbi teşhise odaklanır. Bu masaj türü sırasında kullanılan kesin teknikler ve prosedürler her hastadan farklılık gösterecektir. Bununla birlikte, masaj tipik olarak, vücudun bir endişe alanı olarak tanımlanan kısımlarına odaklanacaktır. Tıbbi masaj terapisi, tüm vücuda masaj yapmak yerine belirli bir bölgeye odaklanma eğilimindedir.
DERİN DOKU MASAJ


Derin doku masajı terapisi İsveç masajına benzer, ancak derin doku masajında ​​terapistiniz kas gerginliğini gidermek için yavaş ve sıkı bir baskı uygular. Odak, kas dokusu, tendonlar ve fasyanın (kasları, kemikleri ve eklemleri çevreleyen koruyucu tabaka) en derin katmanlarıdır.
SPOR MASAJI


Bir sporcunun vücudunun maksimum performans ve fiziksel kondisyon elde etmesine yardımcı olmak için çeşitli hareketler ve teknikler kullanılır, bu da daha az yaralanma veya ağrı ve daha hızlı iyileşme şansı verir.
KLASİK İSVEÇ MASAJI


Muhtemelen zaten İsveç masajının ne olduğu hakkında oldukça iyi bir fikriniz var. Çünkü bizzat deneyimlememiş olsanız bile filmlerde ve reklamlarda göreceğiniz klasik ve geleneksel masajdır. Bir dizi farklı İsveç masaj tekniği vardır, ancak hepsi terapistin elleriyle (profesyonel olarak 'sürtünme' olarak bilinir) uygulanan hafif dairesel basınçla nefis rahatlatıcı bir masaj sunmak için birleşir.


Detaylı bilgi için +90 552 2022933 arayınız

Yada www.antalyamasajspa.net sitemizi ziyaret edin.

Konum :https://goo.gl/maps/3d9J2cZavRRqfZvA8


antalyada masaj salonu| antalya hamam | antalya masaj spa | hamam antalya

54 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page