top of page
  • Antalya Masaj Salonu Kristal

Antalya'nın en iyi hamamı nerede?

Güncelleme tarihi: 8 Ara 2022Antalya'nın en iyi hamamı nerede?

Antalya masaj salonları ve hamamları yüzlerce yıldır yerli yabancı herkese hizmet veriyor. Hamam kültürü ve Türk Hamamı kültürünü merak edenler için önemli hamam merkezleri söz konusu oluyor.

Günümüzede de hamam kültürü yenilikler eşliğinde devam ediyor. Özellikle Türk Hamamı yabancılar için ilgi gören önemli delil. Bu nedenle ülkemize gelenlerde mutlaka Türk hamamı kültürünü yaşamak istiyor. Bu mertebe'de Türkiyemize en çok yurt dışından turist ağırlayan Antalya’daki en iyi hamamlar da aranılan hususlar oluyor.


Antalya merkezdeki hamamda hamam, spa, sauna, masaj imkanları vardır. Temiz ve nezih bir masaj yaptırmak isteyenler bizi tercih edilebilir. Antalya masaj salonu Kristal'i tercih edenlerin büyük çoğunluğu Antalya hamam sauna'mızdan memnun kalarak ayrılmaktadırlar.


Antalya masaj salonu Kristal'de hangi masaj çeşitleri vardır?

Masaj salonumuzda Klasik masaj, Medikal Masaj, Derin doku masajı, Spor masajı, Klasik isveç masajı gibi seçenekler mevcuttur. Tabiki masaja geçilmeden önce uygulanması gereken hizmetlerimiz vadır.

Bunlar ;

Başlangıçta sauna da terlenerek ten üzerinde birikmiş kirler yumuşatılır. Sonrasında Buhar odasında iyice terleyerek keseye hazır duruma gelinir. Hamam'da kese yapıldıktan sonra Masaj uygulamasına geçilir.

Masaj müşterinin seçimine bağlıdır. Hangi masajı yaptırmak istiyorsa ona göre bir masaj uygulaması belirlenir ve masaj'a geçilir. (Antalya masaj salonu Kristal de genellikle klasik masaj tercih edilir ). Masajlar masaj yağı ile yapılır. Uygulama bittikten sonra yine hamamda köpük uygulaması ile vücut masaj yağlarından arındırılır ve günün yorgunluğu atılmış olur.


Masaj fiyatları hakkında bilgi almak için +90 552 2022933 arayınız

Yada www.antalyamasajspa.net sitemizi ziyaret edin.

Konum :https://goo.gl/maps/3d9J2cZavRRqfZvA8

68 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page