top of page
  • Antalya Masaj Salonu Kristal

Antalya masaj Fırsatı

Güncelleme tarihi: 17 MarAntalya Masaj Fırsat içeriğinde ;

Antalya Masaj Salonumuzda Kampanyamız devam ediyor

- Hamam, Sauna, Kese, Köpük, Masaj hizmetleri vardır.


Antalya masaj fırsatları içerisinde masaj çeşitlerinden klasik masaj, spor masajı, thai masajı, derin doku masajını barındırıyor. Bu fırsatlardan yararlanan kişiler kendilerine göre olan istedikleri masajı yaptırabilirler. Profesyonel kadrosuyla Antalya masaj Salonu'muz personelleri tarafından uygulanan masaj çeşitleri titizlikle uygulanır. Müşterilerimiz tarafından genellikle Klasik Masaj tercih edilmektedir. Profesyonel masörler tarafından yapılan bu masajlar neticesinde vücut dinamik ve rahat bir hal kazanıyor. Masaj yaptırmak için rezervasyon zorunludur. Rezervasyon iptal ve değişiklikleri bildirilmelidir. Fiş ya da faturanızı masaj fırsatından yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız. Haftanın her günü 09:30 - 02:00 saatleri arasında Konyaaltındaki salonumuzda hizmet vermektedir. Sıcak içecek ikramımız bulunmaktadır. Hamam ve sauna otelde konaklayan misafirlere de hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti ve uzman kadrosuyla Antalya masaj salonu indirimli masaj keyfi sizi bekliyor... Beden yenilemesin yapmak için uygun fiyatlarla masaj fırsatını kaçırmayın!
Ayrıcalıklı fiyatlarla hamam sauna masaj keyfi için hemen rezervasyonunuzu yapın.

Masajın Faydaları saymakla bitmiyor:

Stresi düşürüyor,
Uzun vadeli stresin etkileri duygusal ve fiziksel olabilir. Masaj , baş ağrıları gibi durumları hafifletebilir.
Bağışıklığı artırır,
Araştırmalar, masaj terapisinin, vücudun virüslerle savaşan doğal öldürücü T hücrelerinin güçlendirerek bağışıklığı artırmaya yardımcı olabileceğini gösteriyor.
Zihin sağlığını ve zindeliğinizi artırın,
Araştırmalar, stres, depresyon semptomlarının masaj terapisinden etkilenebileceğini düşünüyorlar.
Ağrılarınızı yönetin,
Ağrılar insanların yaşam kalitesini olumsuz etkiler. Son bulgular, ağrıların yönetiminde masajın önemini vurgulamaktadır.

Masaj fiyatları hakkında bilgi almak için +90 552 2022933 arayınız

Yada www.antalyamasajspa.net sitemizi ziyaret edin.

Konum :https://goo.gl/maps/3d9J2cZavRRqfZvA8

81 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page