top of page
  • Antalya Masaj Salonu Kristal

Lara Masaj Salonu

Güncelleme tarihi: 17 Mar


Lara Masaj Salonu

Temiz. eşiniz dostunuzla gelebileceğiniz bir yerdir. Personellerimizin hepsi sertifikalı mesleklerini profesyonelce yapan masöz ve masörlerdir. Yerli ve yabancı masözlerimiz vardır. bölgesinde örnek gösterilebilecek bir titizlikle yönetilen bir masaj salonudur.Trafik, otopark gibi sorunu olmayan bir konumdayız.Ana Sayfa

Masaj Çeşitleri

Bölümler

İletişim


HamamOsmanlı'dan günümüze kadar vazgeçilmez bir gelenek olan hamam, zamanımız da da sağlık ve konfor haline gelmiştir. Türklerin İslamiyet'e geçmesi ve İslam inancının temizlik'e verdiği önemin sonucuyla hayatımızda bir kültür haline geldi. Zaman geçtikçe hamam kültürü farklı etkinlikler için kullanıldı. Türk hamamı genellikle rahatlatıcı etkisiyle uygulanan bir kültür.


Sauna
İç kısmı ahşap ile dizayn edilip, içerisinde kuru ve sıcak hava barındıran bir çeşit banyo dur.

Saunada sıcaklık 38 - 50 C derece arasında olur. Uygun teknikle yapılmış bir saunada % 6 ile % 11 arasında nem bulunur ki, saunaya giren kişilerin sıcaklığa dayanabilmesi sağlanır.

Saunadan yararlanan kişiler için hedeflenmiş yoktur. Günümüzün en korkunç hastalığı olan stresten biraz olsun kaçmak adına saunadan yararlanabilirsiniz. Oturarak kaliteli şekilde terlemenin avantajları fazladır. Aktif bir terlememeyle oluşan yorgunluğun tam tersi olarak saunada terleme ile yorgunluğumuzu atarız. Toksinleri deri yoluyla gözeneklerden ter ile atarak atılması rahatlamamızı sağlar. Saunanın sıcak havasıyla vücudumuzun ısısı artar, nabzımız hızlanır. Nabzımızdaki hızlanışa karşı kanımızın basıncı da artar. İşte bu sebeple dolaşım sisteminin yükü düşer.


Spa paketi + Sıcak ve Soğuk içecekler Hepsi 400 TL

verilen fiyat 2023 günceldir.

+90 552 2022933

Yada www.antalyamasajspa.net

Konum :https://goo.gl/maps/3d9J2cZavRRqfZvA8

82 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page